Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak jakis ogryzek mógł pokonac tak piękną kobiete??????? czy jury miało oczy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
jak jakis ogryzek mógł pokonac tak piękną kobiete??????? czy jury miało oczy ??
no buzię Amanda ma zdecydowanie ładniejszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrała jedna z najbrzydszych ! Błagam, nie wysyłajcie jej na miss świata, bo spalę się ze wstydu ! Były ładniejsze, np. Amanda Warecka czy Justyna Karłowska ! Co się dzieje to ja nie wiem ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogryzek to botoks w ustach , silikon w cyckach , sztucznie kręcone włosy i RUDA!! taka podróbka MINGE, zresztą jak oryginał nieudana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciu tutaj podanym Angelika naprawdę nie wygląda tu dobrze. Moją faworytką był numer 22, czyli Amanda. Ale Angelika też ma swoją urodę, pełne usta, kręcone włosy, wyraźne kości policzkowe.. Amanda ma delikatniejszą urodę i strasznie mi przypomina Dżoannę Krupę. : )) Nie mi przyszło wybierać Miss Polski, ale jak widać Amanda zdobyła wiele tytułów i więcej nagród, na pewno da sobie radę w życiu ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe ale brehta kogo oni wybrali;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu moderator usunął mój komentarz i mnie od razy zbanował? Czyżby wstydził się tego, że skopiował tekst z innego portalu? Super sposób na to, żeby zniechęcić użytkowników do komentowania - co niewygodne, usuwamy. Tak trzymać!!! Treść usuniętego komentarza:
hmmm... ten tekst jest jakos dziwnie niemal identyczny jak ten, który czytałam wczoraj wieczorem na kurierze. chyba komuś nie chciało się za bardzo pracować i przekleił sobie informacje od konkurencji
Ostatnio edytowany 28 sierpnia 2011 r. o 17:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milka napisał:
A czemu moderator usunął mój komentarz i mnie od razy zbanował? Czyżby wstydził się tego, że skopiował tekst z innego portalu? Super sposób na to, żeby zniechęcić użytkowników do komentowania - co niewygodne, usuwamy. Tak trzymać!!! Treść usuniętego komentarza:
witam, 1. artykuł nie został skopiowany, wystarczy porównać: zawiera dużo więcej informacji niż ten, który jest na wymienianej przez Panią stronie (nawet zdjęcie Amandy nie jest tam aktualne, bo ona nie jest brunetką). Tak więc: kto chciałby kopiowac takie artykuły? 2. ban został nałożony za spamowanie forum DW. 3. szkoda, że brakuje Pani odwagi, by wpisać swoje prawdziwe imię i nazwisko pozdr. Łukasz Minkiewicz
Ostatnio edytowany 28 sierpnia 2011 r. o 18:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moderator napisał:
witam, 1. artykuł nie został skopiowany, wystarczy porównać: zawiera dużo więcej informacji niż ten, który jest na wymienianej przez Panią stronie (nawet zdjęcie Amandy nie jest tam aktualne, bo ona nie jest brunetką). Tak więc: kto chciałby kopiowac takie artykuły? 2. ban został nałożony za spamowanie forum DW. 3. szkoda, że brakuje Pani odwagi, by wpisać swoje prawdziwe imię i nazwisko pozdr. Łukasz Minkiewicz
Witam, 1. zdjęcie Amandy jako brunetki jest jednym z kilku w galerii, sprawdziłam po Pana uwadze, widziałam tam też te w wersji blond, ale mniejsza z tym. Śledzę regularnie wszystkie portale i moim zdaniem publiczne nazywanie przez Pana konkurencji "niepewnym źródłem" jest mocno nieprofesjonalne. 2. dodanie komentarza niewygodnego jest spamem? a to ciekawe. to chyba przerzucę się na inne forum. 3. odwagi mi nie brakuje - Monika Jankowska, jeśli cokolwiek to Panu powie. pozdrawiam również, ale już dzięki Pana zachowaniu na tym forum nie zagoszczę.
Ostatnio edytowany 28 sierpnia 2011 r. o 18:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milka napisał:
Witam, 1. zdjęcie Amandy jako brunetki jest jednym z kilku w galerii, sprawdziłam po Pana uwadze, widziałam tam też te w wersji blond, ale mniejsza z tym. Śledzę regularnie wszystkie portale i moim zdaniem publiczne nazywanie przez Pana konkurencji "niepewnym źródłem" jest mocno nieprofesjonalne. 2. dodanie komentarza niewygodnego jest spamem? a to ciekawe. to chyba przerzucę się na inne forum. 3. odwagi mi nie brakuje - Monika Jankowska, jeśli cokolwiek to Panu powie. pozdrawiam również, ale już dzięki Pana zachowaniu na tym forum nie zagoszczę.
zapraszam w takim razie do redakcji Dziennika Wschodniego, z pewnością wyjaśnimy sprawę. Nie jest to temat tego wątku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto u was zajmuje się grafiką ale gdzież takie zdjęcie dać. . . kurde, słaba jakość , przerabiane w paintcie chyba z bmp na jpg xD
Ostatnio edytowany 28 sierpnia 2011 r. o 17:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna dziewczyna, trochę szkoda że nie wygrała, ale wicemiss też brzmi dumnie. Ciekawe, czy po stażu w telewizji, zobaczymy ją na antenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
jak jakis ogryzek mógł pokonac tak piękną kobiete??????? czy jury miało oczy ??
Widocznie nie miało, albo ,,pomroczność,, ich ogarnęła- zgadzam się ,to nie jest nasza miss, Amanda to prawdziwa MISS POLSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w każdym wielkim biznesie i tu kasa gra pierwsze skrzypce, widocznie ktoś przebił, takie jest życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
linka napisał:
Piękna dziewczyna, trochę szkoda że nie wygrała, ale wicemiss też brzmi dumnie. Ciekawe, czy po stażu w telewizji, zobaczymy ją na antenie.
Może i lepiej, taka młodziutka, nawet nie posmakowała dobrze życia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ich czasem, takie młode, a już w dorosłe życie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angelika Ogryzek nawet do pięt nie dorasta pięknej Amandzie . z Amanda byśmy mieli szanse na wygranie MW w końcu ale chyba Missland nie chce zeby nas reprezentowała godnie Amanda . przykre. niech lepeij ogryzek zrezygnuje z MW w tedy nasza amanda pjedzie i bedziemy miec wielkie szane .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zastawiam nad rożnymi wypowiedziami na forach i każdy głosuje na Amandę racja rożni się od Angeliki urodą każda ma inna każdy pisze o jakimś przekupstwie ze zapłacili no niestety tak wyszło ze Angelika została Miss Polski i będzie nas reprezentować i czas się pogodzić z tym , fakt każdy ma wolność słowa i może pisać co chce i wyrażać swoje zdanie ... Ja liczę na Angelikę mam nadzieje ze godnie nas zaprezentuje na MW ,Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Ostatnio edytowany 28 sierpnia 2011 r. o 22:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amanda nie jest ładna jest "zrobiona" a to wiele zmienia, bo dobry wizażysta może zdziałać cuda. fakty są takie,że nie ma nawet figury modelki bo biodra jej są jakby przetrącone. w mojej agencji nie miałaby czego szukać. ktoś dobrze pracował na jej medium, ale nie o taką wulgarność chodzi w modzie. Przepraszam za ta prawdę Amando.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...